طرح هایی با موضوع مدرسه در راه است

طرح هایی با موضوع مدرسه در راه است

خوب دوستان همانطور که میدانید فصل مدارس آغاز شده و طبیعاتا برخی مشاغلی که مرتباط با مباحث تحصیلی فعالیت میکنند تکاپوی بیشتری نسبت به برخی مشاغل دیگر دارند . همین موضوع نیاز مند توجه بیشتر به بخش تبلیغاتی و گرافیک طرح ها در این حوزه می باشد . در همین راستا در تلاش هستیم تا بزودی تصاویر گرافیکی جذاب برای مدارس و موضوع تحصیلات آماده کنیم تا بتوانید از طرح های گرافیکی خود از آن استفاده نمایید .

بزودی …

چرا از رنگ های تند در طراحی استفاده میکنیم ؟

چرا از رنگ های تند در طراحی استفاده میکنیم ؟

در طراحی ها از رنگ های مختلفی استفاده میشه . این رنگ از جهتی دیگر تاثیر ویژه ای در جذب مخاطب دارند و نمی توان راحت تاثیر و نقش ان ها را فراموش کرد . اما برخی طراحان چه به صورت دلخواه و چه با تاکید کارفرما این کار را به صورت افراط وار انجام می دهند و نمی تواند چه ظلمی در حق در طرح خود میکنند . در طرح های گرافیکی حتما باید از رنگ استفاده درست صورت گیرد و به صورت رندوم یا غیر مفهومی نمی شود از رنگ استفاده نمود و نتیجه ی خوبی کسب کرد .

همیشه می تواند به طرح های آماده اعتماد کرد ؟

همیشه می تواند به طرح های آماده اعتماد کرد ؟

یکی از سوالاتی که شاید یک روزی از خود بپرسید این است که آیا میتوانیم همیشه به ابزار های اماده یا در قسمت طراحی به طرح های آماده بسنده کنیم و به نوعی دیگر اعتماد داشته باشیم ؟ . پاسخ این سوال ساده ست . خیر . شما هیچوقت نباید به طرح های آماده در بلند مدت اکتفا و اعتماد کامل داشته باشید . چرا که طرح های آماده صرفا برای سرعت بخشیدن به طراحی در مواقع می باشد نه اینکه در تمام شرایط بخواهیم از اینگونه فایل ها استفاده کنیم . این موضوع را در نظر بگیرید که شما تمام فکر و ذهنتان استفاده از طرح های از پیش اماده باشد و یک روز به هر دلیلی این طرح ها وجود نداشته باشد . چه باید کرد .

به همین همیشه پیشنهاد می کنیم که بر خلاقیت خود اکتفا و اعتماد کنید .