چرا اینفوگرافی را به شما پیشنهاد میکنیم

چرا اینفوگرافی را به شما پیشنهاد میکنیم

برای ارسال یک مطلب در وب سایت همیشه محتوا متنی وجود دارد ، گاها اگر بخواهیم با کیفیت تر نگاه کنیم تصاویری هم در کنار متن هستند که درک بهتری به مخاطب منتقل کنند ، بسیاری از سایت ها برای اینکه کیفتی مطلب خود بیشتر کنند و بیننده زمان زیادی برای خواندن مطلب صرف کند سعی میکنند ویدیویی در کنار تصویر و متن درون پست خود قرار دهند .

اما چیزی که هنوز به آن صورت در میان وب سایت جا نیوفتاده است استفاده از اینفوگرافی ها در مطالب است . اینفوگرافی تصاویری هستند که گاها دیگر نیازی به یک ویدیو یا متن کنار خود نمی بیننند و خود به تنهایی گویای بسیاری از محتوا هستند . معمولا به این است که درون یک تصویر گرافیکی شمای کلی مواردی که قرار است درباره ی آن درون مطلب صحبت شود به صورت گرافیکی صحبت می شود و با استفاده از عناصر گرافیکی درون خود به مخاطب مفهوم کلی را منتقل میکند .

اینفوگرافی مزایای زیادی دارد که پیشنهاد میکنیم حتما از آن استفاده نمایید .

کرم و مراقبت از پوست

کرم و مراقبت از پوست

راز زیباتر شدن، مراقبت از پوست است نه عمل جراحی

متاسفانه در سال های اخیر دیده می شود که به ویژه در میان بانوان، عمل های زیبایی افزایش یافته است که رایج ترین آن ها، عمل های مربوط به برطرف کردن مشکلات پوستی همانند چین و چروک، لکه های پوستی و… است. تحقیقات نشان داده است اغلب افراد به دلیل بی توجهی نسبت به پوست خود به این عارضه ها دچار شده اند. در صورتی که کمی آگاهی در مورد پوست، سلامت آن و محصولات مراقبت کننده از پوست همانند کرم صورت  بدن، ماسک صورت و کرم های ضد آفتاب و ماسک صورت به ان ها کمک می کرد تا پوستی سالم و شاداب داشته باشند.

 

آیا می دانید که متخصصین پوست و زیبایی اکیدا توصیه می کنند افراد در هر سنی باید از انواع کرم های و ماسک های مراقبت از پوست استفاده کنند؟  این موضوع از چند جنبه اهمیت دارد:

راز زیباتر شدن، مراقبت از پوست است نه عمل جراحی
راز زیباتر شدن، مراقبت از پوست است نه عمل جراحی
  • مهمترین تاثیر محصولات مراقبت کننده از پوست، حفاظت از این لایه در برابر شرایط محیطی همانند سرما، اشعه های سوزان خورشید، آلاینده های موجود در هوا و… است. در واقع این محصولات هم پوست را محافظت نموده و قدرت دفاعی آن را افزایش می دهند.
  • با گذر عمر، شرایط محیطی از یک سو و مشکلات زندگی از سویی دیگر به شدت بر روی شادابی پوست تاثیر گذاشته و به مرور زمان چروک ها در صورت خودشان را نمایان می کنند. قطعا شما دوست ندارید که زود پیر شوید. همه ما به خصوص خانم ها به فکر راه هایی هستیم که پوست خود را جوان و باطراوت نگه داریم. بهترین و ساده ترین راه، استفاده از کرم ها و ماسک های مراقبت از پوست است. برای مثال کرم های مرطوب کننده، محصولات آبرسانی پوست و ماسک های صورت، از جمله محصولاتی هستند که از طریق پاکسازی صورت و افزایش رطوبت پوست، چهره شما را زیباتر و جوان تر از قبل می کنند.
  • آیا می دانید که محصولات مراقبت کننده از پوست به سمیت زدایی بدن نیز کمک می کنند؟ بخشی از سموم درون بدن از طریق تعریق پوستی از دست می روند. در نتیجه هر اندازه پوست شما خشک تر شود، تعریق کمتر و در نتیجه سموم به مرور در بدنتان انباشته خواهد شد. کرم های آبرسانی پوست و مرطوب کننده، با هیدراته کردن پوست، تعریق را زیاد خواهند کرد.

از گرافیک و نقش آن دور نشویم !

از گرافیک و نقش آن دور نشویم !

در این روزهای سخت ، وضعیت بد اقتصادی برای عموم مردم و کسب و کار ها ، شرایط به گونه ای پیش میرود که بسیاری از سفارشات طراحی گرافیک در شرکت به شکل قابل توجهی کاهش یافته است . این موضوع بسیار ناراحت کننده و آسیب پذیر بوده است و شرکت هایی که خدمات طراحی ارائه می دهند ناچار به تعدیل نیروی مختصص خود شده اند .

در حال حاضر می خواهیم بگوییم شاید این شرایط برای بسیاری از کسب و کارها به وجود آمده باشد و وجود ویروس کرونا تاثیر این شرایط را مرز هشدار جلو برده است ، اما همچنان می شود از بازارها و تبلیغات استفاده نمود و کسب و کار خود را به نوعی از رکود مطلق به رکود در سطح نرمال کاهش دهید .

از وجود گرافیک و این هنر نامحدود حتما استفاده نمایید و سعی کنید اگر شده حتی یک طرح ساده اما شیک هم در تبلیغات خود داشته باشید تا هزینه زیادی بابت طراحی پرداخت نکنید .