پنجره upvc شرکت آرکوین

هنگامی که تصمیم به تعویض پنجره قدیمی می گیریم ممکن است با تصور اینکه امکان خرابی وجود دارد منصرف شویم. اما در واقع تعویض پنجره ی آهنی یا آلومینیومی قدیمی بدون هیچگونه خرابی و تخریب دیوار امکان پذیر است.
اکثر مشتریانی که تمایل به دوجداره کردن پنجره های خود دارند در منزل خود ساکن هستند و هیچگونه تخریبی نباید صورت بگیرد. نحوه تعویض بدین صورت است که فریم قدیمی آهنی یا آلومینیومی در دیوار باقی می ماند و پنجره دوجداره ساخته شده بر روی آن نصب می گردد.
منظور از فریم قدیمی، پروفیل قاب دور است که در داخل دیوار فرو رفته و امکان جابجایی بدون تخریب دیوار را ندارد. این فریم دارای شاخک هایی است که تا 20 سانتی متر در دیوار است. این فریم قدیمی باقی می ماند و پنجره دوجداره ساخته شده دارای لبه ای است که فریم قدیمی را پوشش می دهد.
عایق بندی پنجره upvc شرکت آرکوین به صورت تضمینی و با میزان 100 درصدی در برابر گرد و غبار و جریان هوا است و عایق بندی حداقل 70 درصدی (فرکانس های متفاوت منبع آلودگی صوتی) در برابر صوت انجام می گیرد.
برای سفارش تعویض درب و پنجره قدیمی با درب و پنجره دوجداره Upvc با ما تماس بگیرید. در اسرع وقت پیش فاکتور هزینه تعویض پنجره برای شما ارسال می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.