پنجره upvc شرکت آرکوین

هنگامی که تصمیم به تعویض پنجره قدیمی می گیریم ممکن است با تصور اینکه امکان خرابی وجود دارد منصرف شویم. اما در واقع تعویض پنجره ی آهنی یا آلومینیومی قدیمی بدون هیچگونه خرابی و تخریب دیوار امکان پذیر است.
اکثر مشتریانی که تمایل به دوجداره کردن پنجره های خود دارند در منزل خود ساکن هستند و هیچگونه تخریبی نباید صورت بگیرد. نحوه تعویض بدین صورت است که فریم قدیمی آهنی یا آلومینیومی در دیوار باقی می ماند و پنجره دوجداره ساخته شده بر روی آن نصب می گردد.
منظور از فریم قدیمی، پروفیل قاب دور است که در داخل دیوار فرو رفته و امکان جابجایی بدون تخریب دیوار را ندارد. این فریم دارای شاخک هایی است که تا 20 سانتی متر در دیوار است. این فریم قدیمی باقی می ماند و پنجره دوجداره ساخته شده دارای لبه ای است که فریم قدیمی را پوشش می دهد.
عایق بندی پنجره upvc شرکت آرکوین به صورت تضمینی و با میزان 100 درصدی در برابر گرد و غبار و جریان هوا است و عایق بندی حداقل 70 درصدی (فرکانس های متفاوت منبع آلودگی صوتی) در برابر صوت انجام می گیرد.
برای سفارش تعویض درب و پنجره قدیمی با درب و پنجره دوجداره Upvc با ما تماس بگیرید. در اسرع وقت پیش فاکتور هزینه تعویض پنجره برای شما ارسال می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *