هر آنچه که باید در مورد طراحی UX بدانید و نکاتی برای انجام آن به خوبی انجام شود

هر آنچه که باید در مورد طراحی UX بدانید و نکاتی برای انجام آن به خوبی انجام شود

 

طراحان تجربه کاربری (UX) از طراحی UX به عنوان ابزاری برای فرآیند تفکر طراحی استفاده می کنند. معمولاً یک مرحله در اوایل فرآیند است. و این یک مهارت ضروری و تمرین رایج است که می تواند به افراد یا تیم ها کمک کند. اگرچه این یک رویه رایج در میان طراحان تجربه کاربری (UX) است، اما می‌تواند برای افراد و تیم‌ها ارزشمند باشد.

تمرین طراحی UX خلاقیت و کار گروهی را به میز می آورد و انگیزه را برای پروژه در دست القا می کند. همچنین راه حل های هدفمندتری ایجاد می کند و قابلیت استفاده را افزایش می دهد که به تعامل بیشتر و حفظ کاربران ترجمه می شود. در این مقاله، ما قصد داریم به این موضوع بپردازیم که طراحی UX چیست، چرا مهم است و نکات مفیدی برای انجام آن به خوبی ارائه می‌کنیم!

طراحی UX چیست؟

UX Sketching به سادگی ترسیم خشن با دست است که معمولاً برای ایجاد، برقراری ارتباط و اصلاح ایده ها استفاده می شود. این می تواند برای مرجع خود شما باشد یا با همکاران، مدیران تیم، یا مشتریان و سهامداران به اشتراک گذاشته شود.

تصاویر غنی به طراحان کمک می کند تا یک موضوع پیچیده را تجزیه و تحلیل کنند و دیدی کلی داشته باشند. ساختار، فرآیندها، افراد و مسائل در ترکیبی از ابله ها، کلمات و نمادها به تصویر کشیده شده است.

 

https://99designs.com/blog/tips/ux-sketching/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.